• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dusakabinavm?ref=bookmarks
  • https://twitter.com/dusakabinavm
site başlıgı0530 243 66 03 & 0542 681 78 36

Küvet Temizlği Nasıl Yapılır?Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?

Küvet temizliği yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus özellikler akrilik olan duşteknesi veya küvet temizliği için kesinlikle çamaşır suyu,tuz ruhu,(kezzap)gibi aşırı çözücü ürünler kullanılmamalıdır.

Bu tarz ürünler akrilik ürünleri çok çabık deforme eder.

Akrilik küvet ve duşteknesi temizliği yaparken çamaşır suyu,kezzap kullanımları zaten ince olan akrilik yüzeyi inceltir ve bizler farkına bile varmadan belli bir süre sonra üründe sararmalar,kılcal çatlamalar ve belli süre sonrada ürün üzerinde akrilik parça atmalar kırılmalar meydana gelebilir.

Bu yüzden özellikle akrilik malzeme ile yapılan yeni küvet ve duşteknesi temizliği yaparken çok dikkatli olunması ve her temizlik malzemesini kullanmamak gerekmektedir.

Bir küvet bedeli aşağı yukarı 500 İLE 3000 TL arasında bir bedel ile satın alınabilir ve bu bedel oldukça fazladır.Bu kadar para verilip alınan ürünler çok daha düşük bedelle aldığımız temizleme malzemeleri ile ürünleri temizlediğimizi zannedip aslında daha kötü bir hale getirebiliyoruz tabi bilmeden.

Akrilik küvet ve jakuzi tarzında ürünlerin temizliği yapılırken esasında basit olan bir şeyde küvet ve duşteknesi üzerinde diyelim çok küçük bir sararma gördük ve bunu temizlemek istiyoruz.

Bu sarartı için kocaman bir çamaşırsuyu veya kezzap bu sarartının üzerine döküp ve saatlerce bu şekilde bırakırsanız sırf ufacık bir sarı leke veya  siyah leke fark etmez bu çok ama çok yanlış bir temizleme işlemidir.

Belki istediğinizi o an elde eder ve temizlendiğini ğörürsünüz orası doğru fakat esas olan birşey vardırki küvet ve duşteknesinde farkında olmadan deforme ettiniz.

Bu Temizleme işlemini her yaptıgınızda küvet ve duşteknesinin yavaş yavaş kullanım ömrünü bitiriyorsunuz.Ürün Üzerindeki Akrilik Levha İncelir Kılcal Çatlamalar Olur.


Yukarıda yazılan yazılar aslına küvet temizliği nasıl yapılmaz.

Anlatılanlar genelde küvet ve duşteknesi kullanımının daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Gelelim Küvet temizliği nasıl yapılır? sorusunun cevabına

Küvet temizleme işlemi içi burada bir ürün adı vermek doğru olmayabilir.

Fakat daha yumuşak ürünler ile temizleme yapabilir ve bir ürün adı öğrenmek istiyorsanız genel anlamda akrilik ürünler ne ile temizlenir diyorsanız bunun için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İrtibat:0545 282 03 71


Yorumlar - Yorum Yaz